FOTOGRAF ŚLUBNY RYBNIK

Fotograf ślubny Rybnik najlepszy na twój ślub

Cześć. Niedawno zaręczyliście się i planujecie swój ślub i wesele? Szukacie fotografa z Rybnika lub okolic? Trafiliście wprost idealnie. Nazywam się Ola Kubica i jestem fotografem ślubnym z Rybnika. Zebrałam w kilku punktach porady dla przyszłych par młodych, taki mini poradnik, który powstał na bazie gromadzonych przez lata doświadczeń. Znajdziecie w nim informacje między innymi o tym jak szukać i jak wybrać najlepszego z fotografów, co istotne na każdym etapie poszukiwań, najlepsza oferta – co powinna obejmować, co nieco o przygotowaniach i fotografowaniu w dniu ślubu, emocjach, weselu, jak wygląda reportaż ślubny, sesja narzeczeńska, sesja plenerowa, czy zdjęcia ślubne mieć w wersji cyfrowej czy warto zainwestować w album ślubny. To tylko kilka z ogromu informacji. Warto poświęcić chwilę i się z nimi zapoznać. Zapraszam jako Fotograf Ślubny Rybnik.

W dniu w którym odbędzie się Wasza ceremonia ślubu i wesela to pewno jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Długie miesiące przygotowań, poszukiwania sali weselnej i menu, dekoracji, wystroju kościoła lub urzędu, sukni ślubnej, zespołu muzycznego – to tylko wierzchołek góry lodowej. Setki sprawdzonych stron internetowych, godziny spędzone na oglądaniu filmików, sięganie po opinie i recenzje innych par młodych które mają już ślub za sobą, szukanie inspiracji. To codzienność przyszłej pary młodej. Check lista spraw do załatwienia przed uroczystością zdaje się nie mieć końca… Wybór fotografa ślubnego w Rybniku to zadanie o ultra wysokim stopniu ważności. W końcu efekt pracy fotografa będzie towarzyszył młodej parze przez całe życie. Wspomnienia związane z tym dniem będziecie przywoływać każdorazowo sięgając po zdjęcia ślubne lub foto książkę. Warto zatem wykazać się cierpliwością i poświęcić czas na przeprowadzenie należytego researchu.

Ślub w Rybniku

Fotografia ślubna Rybnik – gdzie szukać inspiracji?

Jeśli młoda para niekoniecznie przepada za niespodziankami, albo chce przekazać fotografowi kilka wskazówek, które ułatwią zaaranżowanie współpracy pomiędzy nim a parą młodą – słusznym posunięciem będzie przejrzenie dziesiątek, albo i setek zdjęć na stronie fotografów ślubnych z Rybnik, Katowice i okolice. Ważne żeby przeglądając strony z fotografią ślubną spojrzeć na nie w szerokim spectrum. Można skupić się na zdjęciach z galerii, to zdjęcia przedstawiające wybrane przez fotografa ślubnego, w jego ocenie najpiękniejsze kadry. Zwykle to kilka zdjęć z przygotowań, wesela ale najwięcej znajdziecie tam zdjęć pokazujących plener. Żeby jednak dostrzec prawdziwy kunszt, zdjęcia z portfolio nie wystarczą. Trzeba zobaczyć fotografie z całego dnia, krok za krokiem tzw. reportaż ślubny. To prawdziwa skarbnica stylu Waszego przyszłego fotografa. To zdjęcia pokazujące chwile, emocje, dzień ślubu na każdym etapie. Przygotowania, uroczystość ślubu, zabawa weselna, plener ślubny, zdjęcia ślubne pary młodej z gośćmi. Dzięki temu sprawdzicie w jaki sposób Wasz fotograf opowiada historię poprzez swoją fotografię.

Strony zajmujące się tematyką ślubną, Instagram, Pinterest to skarbnica zdjęć z wielu dziedzin życia. Stanowi nie tylko źródło inspiracji, ale może być też drogą do znalezienia idealnego fotografa ślubnego. Wpisanie w polu wyszukiwania hashtaga „fotografslubny” będzie skutkować wygenerowaniem nieskończonej ilości zdjęć, w tym pięknych realizacji plenerowych. Być może jakaś stylizowana sesja ślubna podbije Wasze serca? 

Warto też zajrzeć na branżowe portale i lokalne serwisy. Wybór fotografa ślubnego w obrębie 100 km od miejsca gdzie będzie się odbywać Wasze wesele to oszczędność funduszy.

Zimne ognie na weselu.

Czym musi się charakteryzować idealny Rybnik fotograf?

Talent ma nadrzędną wartość, a decyzja o wyborze fotografa zapada z reguły właśnie na podstawie obejrzanego nie raz portfolio. Na co zatem warto jeszcze zwrócić uwagę?

Zdolność wsłuchania się w potrzeby klientów – nawet jeśli nie są oni w stanie ich zwerbalizować – to istotna cecha. Umiejętna obserwacja pary młodej pozwoli dopasować styl zdjęć do charakteru narzeczonych. Dobrze, żeby wybrany przez Was fotograf ślubny Rybnik, był i widział to co dla innych niedostrzeżone. Zadziwią Was efekty takiej spostrzegawczości. Ważne żeby Wasz fotograf ślubny był wrażliwy na wszelkie detale. Jak zapewne sami wiecie, przygotowania to również, poza sprawami ważnymi i podstawowymi takimi jak sala, muzyka, obsługa to również drobiazgi. Związane z Waszymi strojami a także udekorowaniem sali. Bardzo czasochłonne ale dające niesamowite efekty i wpływające na klimat całego wesela. To też okazja do pokazania siebie, swoich zainteresowań, sprawiające że wesele będzie bardziej Wasze.

Szybki dostęp do galerii online w krótkim czasie po weselu to wartość dodana współpracy z fotografem ślubnym Rybnik. Niejednokrotnie zniecierpliwieni nowożeńcy wyczekują z utęsknieniem na dostęp do zdjęć. Szansa na podejrzenie choćby kilku zdjęć to duży atut. Na pewno wzbudzi pozytywne emocje.

Elastyczność co do miejsca wykonania pleneru ślubnego to kolejna zaleta fotografa ślubnego. Nietypowa sesja w górach? Stworzenie tematycznej aranżacji? Na pytanie o takie ponadprogramowe rzeczy fotograf ślubny z Rybnika powinien zareagować jak na ekscytujące wyzwanie.

Życzenia w dniu ślubu.

Sesja narzeczeńska – czy warto?

Wiele par zastanawia się nad tym, czy warto przeprowadzić sesję narzeczeńską. Każdy profesjonalista odpowie, że zdecydowanie tak! Wartością takiego spotkania jest m.in. to, że pozwala ono sprawdzić jak para młoda zachowuje się przed obiektywem, w jakich pozach czy sytuacjach czuje się dobrze, a jakie wywołują dyskomfort. Rady które udzieli Wam doświadczony fotograf ślubny pozwoli ulepszyć efekty reportażu. W dniu ślubu para będzie już bogatsza o to doświadczenie. Co więcej, zdjęcia z sesji narzeczeńskiej można wykorzystać na zaproszeniach ślubnych lub na dekoracjach podczas wesela. To także sytuacja która dla ślubny Rybnik fotograf będzie swego rodzaju testem. To sesja narzeczeńska pozwoli Wam zobaczyć siebie na zdjęciach. Macie okazję razem stanąć przed obiektywem, sprawdzić jak wyglądają sesje z udziałem Waszego przyszłego fotografa. Oczywiście, zdjęcia ślubne to inna forma fotografowania, nie mniej jednak poznacie styl pracy i sprawdzicie czy dobrze czujecie się w jego obecności.

Rybnik fotograf ślubny. Ile kosztuje sesja ślubna w Rybniku i na terenie Śląska?

Na to pytanie ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Ceny fotografii ślubnej są mocno zróżnicowane i zależą od wielu czynników. Jednym z ważniejszych jest jakim sprzętem i doświadczeniem dysponuje fotograf ślubny Rybnik.

Kolejnym z nich jest okres dostępności fotografa ślubnego Rybnik na ceremonii. Cena reportażu ślubnego z pierwszych kilku godzin uroczystości weselnej różni się od wariantu premium, kiedy fotograf dokumentuje przebieg wesela niemal do późnych godzin nocnych. Reportaż ślubny to nie tylko relacja samej ceremonii. Etap przygotowań, nierzadko pełen emocji, zaczyna się już rano. Dlaczego rezygnować z uwiecznienia tych chwil? Sukcesywne pojawianie się bliskich, czułe gesty rodziny czy przyjaciół – to wszystko zasługuje na uwiecznienie w kadrze.

Innym czynnikiem, który warunkuje koszt fotografii ślubnej jest ilość zdjęć, jaka ma być poddana obróbce cyfrowej. Ile zdjęć otrzymujemy? Standardowy pakiet to zwykle zestaw 300-400 zdjęć.

Miłym i coraz częściej stosowanym dodatkiem są galerie online wysyłane parze młodej. Zdigitalizowana rzeczywistość ma swoje zalety, ale możliwość obejrzenia fotografii z dnia ślubu już w kilka dni po nim, przeżycia raz jeszcze wszystkich emocji i chwil to magiczny moment dla nowożeńców i ich bliskich.

Na cenę ma również wpływ fakt czy zdjęcia otrzymujecie na pendrivie w wersji plików cyfrowych czy fotograf ślubny Rybnik wykona dla Was foto album czy foto książkę. Zdjęcia ślubne w pięknej, profesjonalnej oprawie zyskują na atrakcyjności. Bywa że zdjęcia ślubne są również dostarczane w oryginalnym pudełku lub unikatowej spersonalizowanej kopercie. Wszystko zależy od decyzji pary młodej. Ale zdecydowanie piękna oprawa buduje niemal magiczną aurę wokół efektów sesji ślubnej. Warto poprosić by fotograf ślubny Rybnik przesłał nam szczegółową ofertę na e mail by przed spotkaniem mój ją już wcześniej przejrzeć.

Podsumowując jeśli zależy Wam na jakości, chcecie mieć wspaniałe, naturalne, pełne emocji zdjęcia które pięknie pokażą Wasze wesele, a dokładniej mówiąc świetny reportaż ślubny, równie zjawiskowy plener ślubny, do tego sesja narzeczeńska i piękne foto albumy to zdecydujcie się na pakiet.

Fotograf ślubny Rybnik – reportaż jako najlepsza pamiątka z dnia ślubu

Wiele czasu i energii poświęcacie całemu przedsięwzięciu jakim jest przygotowanie idealnego ślubu i wesela. Zadbajcie również o to by cały Wasz trud został zapamiętany. Jak wiecie pamięć ludzka jest ulotna. Zdjęcia zrobione w Wasz dzień przez profesjonalistę w osobie Rybnik fotograf ślubny sprawią, że wszystkie ważne chwile, momenty, emocje zachowacie na dłużej. Warto spośród ogromu fotografów z najbliższej okolicy wybrać tego który sprawi że reportaż z tego wydarzenia będziecie oglądać chętnie i z radością.

Reportaż ślubny w Rybniku  

Mam nadzieję, że dzięki mojej wiedzy udało się Wam zgłębić temat poszukiwań fotografia ślubna Rybnik. Od wielu lat zajmuję się fotografią. Fotografia to moja prawdziwa pasja. Staram się, żeby to co robię było jak najwspanialszą pamiątką i wspomnieniem Waszego dnia. Byście razem z bliskimi mogli się nimi cieszyć przez długie lata. Dbam o każdy detal by reportaż, sesja plenerowa które Wam przekazuję był moją dumą. Aby forma zdjęć czy wersja albumowa była wykonana precyzyjnie, z dbałością o każdy szczegół i służyła Wam przez lata. Zapoznaj się z moją ofertą.

Rybnik fotograf ślubny oferowane pakiety

Poniżej moja oferta która zawiera standardowe pakiety jakie obejmują fotografię ślubną. Znajdziecie w nich informacje jak długo Wam towarzyszę, co i w jakiej ilości ode mnie otrzymujecie.

Po więcej danych i informacje cenowe za dany pakiet piszcie na e mail lub zadzwońcie. Staram się odpowiadać jak najszybciej to możliwe. Cześć i mam nadzieję do zobaczenia.

Fotograf śluby Rybnik

PAKIET 1    

 • 8 godzin fotografowania
 • zdjęcie grupowe oraz portretowe z rodziną i przyjaciółmi
 • sesja plenerowa
 • 100 zdjęć w wersji cyfrowej na pendrive
 • galeria internetowa dla gości
 • dojazd do 100 km od Rybnika

PAKIET 2   

 • 10 godzin fotografowania
 • foto książka 20/30 cm zawierająca 20 miękkich stron 30 zdjęć
 • zdjęcie grupowe oraz portretowe z rodziną i przyjaciółmi
 • sesja plenerowa
 • 200 zdjęć w wersji cyfrowej na pendrive
 • galeria internetowa dla gości
 • dojazd do 100 km od Rybnika

PAKIET 3    

 • 12 godzin fotografowania
 • foto album 30/30 cm (twarde strony) zawierający 10 rozkładówek i około 50 zdjęć w pięknym etui z pendrivem
 • zdjęcie grupowe oraz portretowe z rodziną i przyjaciółmi
 • sesja plenerowa
 • 400 zdjęć w wersji cyfrowej
 • galeria internetowa dla gości
 • pakiet dokumentacyjny – dodatkowe 600 zdjęć poddanych podstawowej obróbce
 • dojazd do 100 km od Rybnika

Bezpośrednia oferta fotografa: https://www.fotola.com.pl/oferta-slubna