Jak edytować Portrety ślubne w Lightroom

Jak edytować Portrety ślubne w Lightroom

Lightroom jest bardziej wydajny niż kiedykolwiek, i można wykonać sporo zmian w aplikacji bez konieczności przełączania się do Photoshopa. Ten doskonały samouczek wideo pokaże Ci, jak edytować portrety ślubne przy użyciu szerokiej gamy technik, wszystko w Lightroom. 

Ten świetny samouczek wideo pokaże Ci, jak edytować portrety ślubne w Lightroom, w tym korekcję kolorów, maskowanie tematów, retusz punktowy i wiele więcej. Osobiście wolę pozostać w Lightroomie, kiedy tylko mogę, po prostu dlatego, że jest zarówno prostszy i wydajniejszy niż podróż do Photoshopa iz powrotem, a niektóre z nowszych funkcji Lightrooma, w szczególności ulepszone narzędzia do tonowania kolorów i interfejs maskujący drastycznie zwiększyły to, co możesz zrobić i z jaką precyzją i szybkością możesz to zrobić. Podobnie jak Praca w Photoshopie, należy pamiętać o znaczeniu pokazywania powściągliwości, szczególnie w przypadku potężniejszych narzędzi Lightroom. Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, jest odejście od komputera na kilka minut po zakończeniu partii, a następnie ostatnie spojrzenie na nie świeżymi oczami przed wyeksportowaniem zestawu. Zapoznaj się z powyższym filmem, aby zapoznać się z jego pełną wersją. 

Oryginalne źródło https://fstoppers.com/lightroom/how-edit-wedding-portraits-lightroom-601496?utm_source=FS_RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=Main_RSS