Zobacz wskazówki jak poprawić swoje zdjęcia

Zobacz wskazówki jak poprawić swoje zdjęcia

Bycie samokrytycznym jest zbyt łatwe lub zbyt trudne, ale w obu przypadkach może być trudno być skutecznym z nim. W tym filmie Nigel Danson zabiera Cię na sesję i omawia niektóre ze sposobów, w jakie zapewnia, że jego Fotografia się poprawia.

Nigel Danson jest fantastycznym fotografem i pedagogiem, którego wiele dzielimy na Fstoppers. W tym filmie oferuje on liczne porady i wskazówki, które pomogą popchnąć Twoją pracę we właściwym kierunku, z których niektóre mogę sam zatrudnić. Ale, zamiast zwracać wskazówki, które przedstawia w tym filmie, wierzę, że jednym z powodów, dla których jest tak dobry, jest gapienie się wszystkim prosto w twarz: konsekwencja.

Nie ma znaczenia, w czym chcę się poprawić ani jaki cel chcę osiągnąć, nigdy nie znalazłem niczego tak potężnego jak konsekwencja. W zasadzie właśnie piszę artykuł na ten temat, być może dlatego zauważyłem go z Dansonem. Konsekwencja jest czymś, co niewielu ludzi rozważa lub traktuje poważnie we wszystkim, w czym chcą się poprawić, ponieważ kiedy najmniej chcesz być konsekwentny, to jedyny czas, w którym ma to znaczenie. To nieustanne grind, aby iść do przodu, bez względu na to, jak małe kroki.

Jeśli spojrzysz na sam kanał Dansona na YouTube, zobaczysz, że musi on pracować bezlitośnie i konsekwentnie, nawet jeśli tylko na swoich filmach, co nie wydaje mi się prawdą. Ciesz się tym filmem, weź kilka wskazówek,a może i naśladuj jego konsekwencję.

Oryginalne źródło https://fstoppers.com/bts/tips-ensuring-your-photography-improving-601521?utm_source=FS_RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=Main_RSS